SZKOLENIA / Warsztaty "RytmoSongi" 28.03.2020 Gdańsk

 

Cena: 150 zł/os 

MOŻNA ZAPŁACIĆ PO ZALOGOWANIU NA NASZEJ STRONIE ONLINE:

LINK

W cenie szkolenia: certyfikat, przerwa kawowa, materiały w wersji elektronicznej, płyta CD.

Adresaci szkolenia: nauczyciele edukacji przedszkolnej.

 

Cel szkolenia:

- RytmoSongi to zestaw narzędzi muzycznych na codzienne chwile w pracy z dziećmi. 

- Nowa jakość muzyki!

- Nowoczesne aranżacje wyprodukowane przez profesjonalistów,

- Instrumentacje,

- Ćwiczenia rytmiczne,

- Tańce,

- Rozgrzewki.

Cały warsztat oparty jest na autorskim materiale, a to oznacza, że nie otrzymacie od nas plików ściągniętych z Internetu, które i tak dobrze znacie i w zasadzie duplikuje on Wasze zbiory.

Autorskie piosenki pomagają w poznawaniu świata oraz oswojeniu się z przedszkolem. Pomagają w rozwijaniu motoryki małej oraz dużej, poczucia rytmu, percepcji słuchowej. Stanowią podstawę do codziennego życia w przedszkolu, oraz piękną oprawę różnych imprez okolicznościowych. 

 

Każdy uczestnik otrzyma:

- Płytę CD, która nigdy nie trafi do sprzedaży ogólnej,

- Video-tańce oraz instrumentacje w wersji elektronicznej, tak aby każda z Was mogła sobie przypomnieć to, co robiliśmy na szkoleniu,  

- Materiały pomocnicze w formie papierowej. 

 

Oto jedna z piosenek autorki szkolenia, która wnosi w życie przedszkola zupełnie nową jakość:

Warsztat prowadzony jest przez mgr Noemi Lemańską - pianistkę, wokalistkę, kompozytorkę, absolwentkę Uniwersytetu Śląskiego. Na codzień aktywna nauczycielka rytmiki. Jej motto pracy: ”dawać dzieciom świetną jakość, za wszelką cenę.” Jej piosenki uzupełniają programy dziecięce w TV.

 

Kiedyś sama zostałam rzucona na głęboką wodę, bez materiałów. Piosenki i materiały, które otrzymałam przez koleżanki nie spełniały standardów dzieci. Postanowiłam skończyć z piosenkami tworzonymi na sztucznych keyboardach i zaprosiłam do współpracy profesjonalnych muzyków. Od tej pory moje piosenki są testowane na dzieciach i tylko takie „pewniaki” trafiają na moje szkolenia.

Pozdrawiam,

Noemi Lemańska